❞ كتاب عصمت حضرت زهرا رضی الله عنها از دیدگاه اهل سنت ❝  ⏤ اسحاق بن عبدالله دبيرى العوضى

❞ كتاب عصمت حضرت زهرا رضی الله عنها از دیدگاه اهل سنت ❝ ⏤ اسحاق بن عبدالله دبيرى العوضى

دیدگاه اهل سنت را در باره شأن و جایگاه حضرت فاطمه زهراء رضی الله عنها شرح داده و روایات تاریخی را که در منابع گوناگون در باره حیات و وفات آن بزرگوار نقل شده است، نقد و بررسی می‌کن دختر گرامی پیامبر خدا یکی از شخصیت‌های است که همواره مورد احترام و توجه مسلمانان به ویژه اهل سنت بوده است. در طول سده‌های گذشته، دشمنان اسلام سعی نموده‌اند تا با افسانه‌سرایی و قصه‌پردازی‌های وقیحانه، با هدف تفرقه‌افکنی بین مسلمانان، حقیقت را خدشه‌دار و طوری وانمود کنند که گویی آن بزرگوار، مغضوب برخی صحابه رسول الله بوده است. نویسنده در این پژوهش تاریخی، روایات و گزارش‌های اهل سنت را در باره ی زندگی فاطمه زهرا بررسی و صحت و سُقم هریک را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد که برداشت شیعیان از گزارش‌های اهل سنت نادرست و همراه با غرض‌ورزی بوده است. وی بدین منظور، کتاب‌های «المصنف، انساب الاشراف، الامامة والسیاسة، العقد الفرید، الکامل، مروج الذهب و میزان الاعتدال» را مورد مداقه و تحلیل قرار داده است.
اسحاق بن عبدالله دبيرى العوضى - ❰ له مجموعة من الإنجازات والمؤلفات أبرزها ❞ شرح اركان اسلام ❝ ❞ معتقدات اهل اسلام ❝ ❞ مختصرى از مناسك و راهنماى حج ❝ ❞ یادی از وداع حجاج ❝ ❞ خوشبختی از خیال تا حقیقت ❝ ❞ ماجرای غدير خم و رابطه آن با اصل امامت ❝ ❞ سیرت شیخ علامه محمد صالح عثیمین رحمه الله ❝ ❞ نماز جماعت ❝ ❞ عصمت حضرت زهرا رضی الله عنها از دیدگاه اهل سنت ❝ الناشرين : ❞ دار الإسلام للنشر والتوزيع ❝ ❱
من كتب إسلامية بلغات أخرى - مكتبة كتب إسلامية.

نبذة عن الكتاب:
عصمت حضرت زهرا رضی الله عنها از دیدگاه اهل سنت

دیدگاه اهل سنت را در باره شأن و جایگاه حضرت فاطمه زهراء رضی الله عنها شرح داده و روایات تاریخی را که در منابع گوناگون در باره حیات و وفات آن بزرگوار نقل شده است، نقد و بررسی می‌کن دختر گرامی پیامبر خدا یکی از شخصیت‌های است که همواره مورد احترام و توجه مسلمانان به ویژه اهل سنت بوده است. در طول سده‌های گذشته، دشمنان اسلام سعی نموده‌اند تا با افسانه‌سرایی و قصه‌پردازی‌های وقیحانه، با هدف تفرقه‌افکنی بین مسلمانان، حقیقت را خدشه‌دار و طوری وانمود کنند که گویی آن بزرگوار، مغضوب برخی صحابه رسول الله بوده است. نویسنده در این پژوهش تاریخی، روایات و گزارش‌های اهل سنت را در باره ی زندگی فاطمه زهرا بررسی و صحت و سُقم هریک را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد که برداشت شیعیان از گزارش‌های اهل سنت نادرست و همراه با غرض‌ورزی بوده است. وی بدین منظور، کتاب‌های «المصنف، انساب الاشراف، الامامة والسیاسة، العقد الفرید، الکامل، مروج الذهب و میزان الاعتدال» را مورد مداقه و تحلیل قرار داده است. . المزيد..

تعليقات القرّاء:

 دیدگاه اهل سنت را در باره شأن و جایگاه حضرت فاطمه زهراء رضی الله عنها شرح داده و روایات تاریخی را که در منابع گوناگون در باره حیات و وفات آن بزرگوار نقل شده است، نقد و بررسی می‌کن دختر گرامی پیامبر خدا یکی از شخصیت‌های است که همواره مورد احترام و توجه مسلمانان به ویژه اهل سنت بوده است. در طول سده‌های گذشته، دشمنان اسلام سعی نموده‌اند تا با افسانه‌سرایی و قصه‌پردازی‌های وقیحانه، با هدف تفرقه‌افکنی بین مسلمانان، حقیقت را خدشه‌دار و طوری وانمود کنند که گویی آن بزرگوار، مغضوب برخی صحابه رسول الله بوده است. نویسنده در این پژوهش تاریخی، روایات و گزارش‌های اهل سنت را در باره ی زندگی فاطمه زهرا بررسی و صحت و سُقم هریک را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد که برداشت شیعیان از گزارش‌های اهل سنت نادرست و همراه با غرض‌ورزی بوده است. وی بدین منظور، کتاب‌های «المصنف، انساب الاشراف، الامامة والسیاسة، العقد الفرید، الکامل، مروج الذهب و میزان الاعتدال» را مورد مداقه و تحلیل قرار داده است.حجم الكتاب عند التحميل : 408.2 كيلوبايت .
نوع الكتاب : pdf.
عداد القراءة: عدد قراءة عصمت حضرت زهرا رضی الله عنها از دیدگاه اهل سنت

اذا اعجبك الكتاب فضلاً اضغط على أعجبني
و يمكنك تحميله من هنا:

تحميل عصمت حضرت زهرا رضی الله عنها از دیدگاه اهل سنت
شكرًا لمساهمتكم

شكراً لمساهمتكم معنا في الإرتقاء بمستوى المكتبة ، يمكنكم االتبليغ عن اخطاء او سوء اختيار للكتب وتصنيفها ومحتواها ، أو كتاب يُمنع نشره ، او محمي بحقوق طبع ونشر ، فضلاً قم بالتبليغ عن الكتاب المُخالف:

برنامج تشغيل ملفات pdfقبل تحميل الكتاب ..
يجب ان يتوفر لديكم برنامج تشغيل وقراءة ملفات pdf
يمكن تحميلة من هنا 'http://get.adobe.com/reader/'

المؤلف:
اسحاق بن عبدالله دبيرى العوضى - Ishaq bin Abdullah Debiri Al Awadi

كتب اسحاق بن عبدالله دبيرى العوضى ❰ له مجموعة من الإنجازات والمؤلفات أبرزها ❞ شرح اركان اسلام ❝ ❞ معتقدات اهل اسلام ❝ ❞ مختصرى از مناسك و راهنماى حج ❝ ❞ یادی از وداع حجاج ❝ ❞ خوشبختی از خیال تا حقیقت ❝ ❞ ماجرای غدير خم و رابطه آن با اصل امامت ❝ ❞ سیرت شیخ علامه محمد صالح عثیمین رحمه الله ❝ ❞ نماز جماعت ❝ ❞ عصمت حضرت زهرا رضی الله عنها از دیدگاه اهل سنت ❝ الناشرين : ❞ دار الإسلام للنشر والتوزيع ❝ ❱. المزيد..

كتب اسحاق بن عبدالله دبيرى العوضى