❞ كتاب چگونه هدایت یافتم ❝  ⏤ مرتضی رادمهر

❞ كتاب چگونه هدایت یافتم ❝ ⏤ مرتضی رادمهر

زندگینامه خود نوشت – از روحانیون شیعی معاصر و شرح علل گرایش وی به اهل سنت و مصائب و مشکلاتی است که از این راه برای وی پیش آمده است. نویسنده کتاب، که از طلاب برجسته حوزه علمیه قم بوده است، انگیزه‌هایی را که وی را از اندیشه های شیعی خرافی جدا کرده و به سوی اهل سنت سوق داد، شرح می‌دهد و از این راه، خوانندگان را نیز با مبانی فکری اهل سنت و نقاط اختلاف آنان با شیعیان آشنا می‌ساز مجموعه رویداد های پیش آمده در زندگی وی، به عنوان یک طلبه و شرح مناظرات و محاجّه هایش با علمای سنی، پاسخگوی بسیاری از پرسش‌ها و شبهات شیعیان درباره اهل سنت است؛ لذا این اثر، نه یک زندگینامه صِرف، بلکه درسنامه ای عقیدتی از تفکرات اهل سنت است. وی در آغاز مختصری از وضعیت خانوادگی و دوران کودکی و سپس چرایی و چگونگی حضورش در حوزه علمیه و دانشگاه را شرح می‌ده در فصل بعد، از سفرش به بلوچستان و آشنایی با مولانا رهبر معنوی و عقیدتی اهل سنت منطقه سخن می‌گوید به شرح ملاقاتش با وی و مذاکراتشان با او می‌گوی سفر حج و بازدید از سلیمانیه عراق و سوریه و تأثیراتی که این سفرها بر وی گذاشتند، مطالبی است که در ادامه کتاب آمده است. فصل پایانی، شرح تحولات درونی عمیق نویسنده، دستگیری‌های مکرر و برخوردهای وزارت اطلاعات با وی می‌باشد که شکنجه های شدید و وحشتناکی در زندان را برایش به همراه داشته است. بخش پایانی کتاب، که شرح واپسین روزهای زندگی رادمهر است، به قلم شخص دیگری است؛ زیرا نویسنده کتاب در اثر عوارض جسمی ناشی از شکنجه توسط مأموران اطلاعات در گذشته است.
مرتضی رادمهر - ❰ له مجموعة من الإنجازات والمؤلفات أبرزها ❞ دست نوشته های راد مهر در زندان اوین ❝ ❞ چگونه هدایت یافتم ❝ ❱
من كتب إسلامية بلغات أخرى - مكتبة كتب إسلامية.

نبذة عن الكتاب:
چگونه هدایت یافتم

زندگینامه خود نوشت – از روحانیون شیعی معاصر و شرح علل گرایش وی به اهل سنت و مصائب و مشکلاتی است که از این راه برای وی پیش آمده است. نویسنده کتاب، که از طلاب برجسته حوزه علمیه قم بوده است، انگیزه‌هایی را که وی را از اندیشه های شیعی خرافی جدا کرده و به سوی اهل سنت سوق داد، شرح می‌دهد و از این راه، خوانندگان را نیز با مبانی فکری اهل سنت و نقاط اختلاف آنان با شیعیان آشنا می‌ساز مجموعه رویداد های پیش آمده در زندگی وی، به عنوان یک طلبه و شرح مناظرات و محاجّه هایش با علمای سنی، پاسخگوی بسیاری از پرسش‌ها و شبهات شیعیان درباره اهل سنت است؛ لذا این اثر، نه یک زندگینامه صِرف، بلکه درسنامه ای عقیدتی از تفکرات اهل سنت است. وی در آغاز مختصری از وضعیت خانوادگی و دوران کودکی و سپس چرایی و چگونگی حضورش در حوزه علمیه و دانشگاه را شرح می‌ده در فصل بعد، از سفرش به بلوچستان و آشنایی با مولانا رهبر معنوی و عقیدتی اهل سنت منطقه سخن می‌گوید به شرح ملاقاتش با وی و مذاکراتشان با او می‌گوی سفر حج و بازدید از سلیمانیه عراق و سوریه و تأثیراتی که این سفرها بر وی گذاشتند، مطالبی است که در ادامه کتاب آمده است. فصل پایانی، شرح تحولات درونی عمیق نویسنده، دستگیری‌های مکرر و برخوردهای وزارت اطلاعات با وی می‌باشد که شکنجه های شدید و وحشتناکی در زندان را برایش به همراه داشته است. بخش پایانی کتاب، که شرح واپسین روزهای زندگی رادمهر است، به قلم شخص دیگری است؛ زیرا نویسنده کتاب در اثر عوارض جسمی ناشی از شکنجه توسط مأموران اطلاعات در گذشته است. . المزيد..

تعليقات القرّاء:

 زندگینامه خود نوشت – از روحانیون شیعی معاصر و شرح علل گرایش وی به اهل سنت و مصائب و مشکلاتی است که از این راه برای وی پیش آمده است. نویسنده کتاب، که از طلاب برجسته حوزه علمیه قم بوده است، انگیزه‌هایی را که وی را از اندیشه های شیعی خرافی جدا کرده و به سوی اهل سنت سوق داد، شرح می‌دهد و از این راه، خوانندگان را نیز با مبانی فکری اهل سنت و نقاط اختلاف آنان با شیعیان آشنا می‌ساز مجموعه رویداد های پیش آمده در زندگی وی، به عنوان یک طلبه و شرح مناظرات و محاجّه هایش با علمای سنی، پاسخگوی بسیاری از پرسش‌ها و شبهات شیعیان درباره اهل سنت است؛ لذا این اثر، نه یک زندگینامه صِرف، بلکه درسنامه ای عقیدتی از تفکرات اهل سنت است. وی در آغاز مختصری از وضعیت خانوادگی و دوران کودکی و سپس چرایی و چگونگی حضورش در حوزه علمیه و دانشگاه را شرح می‌ده در فصل بعد، از سفرش به بلوچستان و آشنایی با مولانا رهبر معنوی و عقیدتی اهل سنت منطقه سخن می‌گوید به شرح ملاقاتش با وی و مذاکراتشان با او می‌گوی سفر حج و بازدید از سلیمانیه عراق و سوریه و تأثیراتی که این سفرها بر وی گذاشتند، مطالبی است که در ادامه کتاب آمده است. فصل پایانی، شرح تحولات درونی عمیق نویسنده، دستگیری‌های مکرر و برخوردهای وزارت اطلاعات با وی می‌باشد که شکنجه های شدید و وحشتناکی در زندان را برایش به همراه داشته است. بخش پایانی کتاب، که شرح واپسین روزهای زندگی رادمهر است، به قلم شخص دیگری است؛ زیرا نویسنده کتاب در اثر عوارض جسمی ناشی از شکنجه توسط مأموران اطلاعات در گذشته است.حجم الكتاب عند التحميل : 768 كيلوبايت .
نوع الكتاب : pdf.
عداد القراءة: عدد قراءة چگونه هدایت یافتم

اذا اعجبك الكتاب فضلاً اضغط على أعجبني
و يمكنك تحميله من هنا:

تحميل چگونه هدایت یافتم
شكرًا لمساهمتكم

شكراً لمساهمتكم معنا في الإرتقاء بمستوى المكتبة ، يمكنكم االتبليغ عن اخطاء او سوء اختيار للكتب وتصنيفها ومحتواها ، أو كتاب يُمنع نشره ، او محمي بحقوق طبع ونشر ، فضلاً قم بالتبليغ عن الكتاب المُخالف:

برنامج تشغيل ملفات pdfقبل تحميل الكتاب ..
يجب ان يتوفر لديكم برنامج تشغيل وقراءة ملفات pdf
يمكن تحميلة من هنا 'http://get.adobe.com/reader/'

المؤلف:
مرتضی رادمهر - MRTDی RADMHR

كتب مرتضی رادمهر ❰ له مجموعة من الإنجازات والمؤلفات أبرزها ❞ دست نوشته های راد مهر در زندان اوین ❝ ❞ چگونه هدایت یافتم ❝ ❱. المزيد..

كتب مرتضی رادمهر

كتب شبيهة بـ چگونه هدایت یافتم:

قراءة و تحميل كتاب چگونه عمر را طولانی کنیم PDF

چگونه عمر را طولانی کنیم PDF

قراءة و تحميل كتاب چگونه عمر را طولانی کنیم PDF مجانا

قراءة و تحميل كتاب چگونه باید قرآن را تفسیر کنیم PDF

چگونه باید قرآن را تفسیر کنیم PDF

قراءة و تحميل كتاب چگونه باید قرآن را تفسیر کنیم PDF مجانا

قراءة و تحميل كتاب چگونه به مقام عالی در بهشت برسیم PDF

چگونه به مقام عالی در بهشت برسیم PDF

قراءة و تحميل كتاب چگونه به مقام عالی در بهشت برسیم PDF مجانا

قراءة و تحميل كتاب مطالعه چرا و چگونه PDF

مطالعه چرا و چگونه PDF

قراءة و تحميل كتاب مطالعه چرا و چگونه PDF مجانا

قراءة و تحميل كتاب چرا و چگونه الله را بشناسیم PDF

چرا و چگونه الله را بشناسیم PDF

قراءة و تحميل كتاب چرا و چگونه الله را بشناسیم PDF مجانا

قراءة و تحميل كتاب با گناهان چگونه مبارزه کنیم PDF

با گناهان چگونه مبارزه کنیم PDF

قراءة و تحميل كتاب با گناهان چگونه مبارزه کنیم PDF مجانا

قراءة و تحميل كتاب مشعل zwnj های هدایت برای راهروان راه دعوت PDF

مشعل zwnj های هدایت برای راهروان راه دعوت PDF

قراءة و تحميل كتاب مشعل zwnj های هدایت برای راهروان راه دعوت PDF مجانا

قراءة و تحميل كتاب آنگاه که حقیقت را یافتم PDF

آنگاه که حقیقت را یافتم PDF

قراءة و تحميل كتاب آنگاه که حقیقت را یافتم PDF مجانا